Lietadlá 2

slide

62018L01_06mech_PFR_Bridge_B1PREMIÉRA: 17. 7. 2014

 

PLANES: FIRE AND RESCUE- WDSMPI, USA 2014

SLOVENSKÝ DABING

PRÍSTUPNOSŤ: VHODNÝ PRE VŠETKY SKUPINY MALOLETÝCH

V SLOVENSKOM ZNENÍ: Michal Hallon (Dusty), Štefan Kožka (Chug), Rebeka Poláková (Dottie), Michal Rovňák (Sparky), Marián Labuda (Maru), Júlia Horváthová (Potápka), Juraj Kemka (Cad), Juraj Černý (réžia)

Pokračovanie úspešnej Disneyho animovanej komédie.

O veselé dobrodružstvo sa v novom animovanom filme od Disneyho Lietadlá 2 postará posádka elitného hasičského zboru pri záchrane národného parku, ktorý ohrozuje zúrivý lesný požiar.

Svetoznámy pretekár a bývalé práškovacie lietadlo Dusty si užíva slávy, pohodu medzi priateľmi a pripravuje sa na ďalšie preteky. Jedného dňa však príde rana – v dôsledku vážneho poškodenia motora už možno nikdy nebude môcť letieť na plný výkon a nebude nikdy pretekať.

Pokúša sa vyrovnať so situáciou a hľadá novú motiváciu. Preto sa rozhodne prijať ponuku práce hasiaceho lietadla. V národnom parku bude zodpovedný za hasenie lesných požiarov. Dusty spojí svoje sily s veteránom požiarnej a záchrannej služby – vrtuľníkom Blade Rangerom a jeho kolegami – partiou svojráznych terénnych vozidiel a lietadiel. Spoločne tak vytvoria neohrozený tím bojujúci s veľkými požiarmi, pri ktorých Dusty zistí, čo znamená byť skutočným hrdinom…

Download Attachments

Share this post Leave a comment

About The Author